Türkiyenin Hilary Duff Fanı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Türkiyenin Hilary Duff Fanı

Sitemde Hilary Duff ile ilgili herşeyi bulabilirsiniz.....

AnasayfaPortalAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Msn Nickleri

2 posters
YazarMesaj
[Prenses]
Admin
Admin
[Prenses]

Msn Nickleri Empty
MesajKonu: Msn Nickleri   Msn Nickleri Icon_minitimeC.tesi Şub. 16, 2008 5:52 pm

MsN NiCkLeRi…………………….Smile

Aşk ve arkadaşlık bir gün yolda karsılaşırlar. aşk kendinden emin bir şekilde sorar: ben senden daha candan ve daha yakınım. sen niye varsın ki bu dünyada? arkadaşlık cevap
verir: sen gittikten sonra arkanda bıraktığın gözyaşlarını silmek için...

иσκтα κα∂αя мєи₣ααт ỉçỉи,vỉяğüℓ κα∂αя єğỉℓмєм..!

Haydi şanlı Fener Senin Sevgin Omre Bedel Ne Kupalar Ne Oduller Ne De Cimbomlu Geceler Bu Dunyada Tek Istegim Var Mutlu Ol Yeter.

Ask karsindakini bulunmaz Hint kumasi sanmanla sersemin teki oldugunu anlaman arasinda gecen zamandir.

suskunluğum asaletimdir…her lafa verilecek bir cevabım var ama ; lafa bakarım laf mı diye ; bir de söyleyene bakarım adam mı diye…

(%) SeNi SeVeRim, SeNi SeVeNide SeVeRim, SeNi BeNiM KaDaR SeVeNiDe KuRsUnA DiZeRim (%)

[- - SatanisT KeseN PiskopaT Kedİ - -]

Hepsi Gidici Sen Kalıcı , Hepsi Anlık Sen Hayat Boyu , Hepsi ÇocukçA Sen GerçEkçE , Hepsi Öylesine Sen Ölesiye..

Küçüktüm, adam olmadı dediler, adam oldum, sevmedi dediler, sevdim, uğruna ölmedi dediler, Öldüm, iş işten geçti, dediler...

Haritalara bakıyorum evin yok. Sözcüklere bakıyorum adın yok. Kendime bakıyorum seni görüyorum, çünkü benden başka yerin yok.

*çok sima tanıdım yüzlerini aklıma kazıdım adı anıldığında dostum dedim adım anıldığında tanımam dedi

Erkekler belediye otobusu gibidir. Birini kacirirsan bes dakika sonra oburu gelir.

Küçüktüm, adam olmadı dediler, adam oldum, sevmedi dediler, sevdim, uğruna ölmedi dediler, Öldüm, iş işten geçti, dediler...

ваиа daЯвє атаиı вєи наЯвє ѕокаЯıм. .

ѕєи аиса оиа вυиа Іаf γєті$тіЯ ‚ імај вОzυк віЯаѕ dєĝі$тіЯ ‚ нєЯkesi аииєи мі ѕаиdıи Окυγυр каfаиı ваγа ві gєІі$тіЯ...
вєη ηє gιdєηє кαℓ dєяιм,ηєdє кαℓαηα gιт,gιdєη уσℓυηυ кαℓαη уєяιηι вєℓιяℓємιşтιя нαуαтıмdα.

Gideceğin yere beni de götür sewgili sorana başımın belası dersin!!!

Nickini bile görmek istemiyorum… oturum açmasan iyi edersin,mailim sana ağır mı geldi engelledim seni affedersin.

**neskafe bile 3ü 1arada ben yalnızım**

Seviyorum sevmenin acı verdiğini; her sevenin sevilmediğini bile bile ! ama yinede bir umut taşıyorum belki SEVEN SEVİLİR diye !!!

Yalnızlık benim eski sevgilim yalnızlık benim en vefalı yarim ben onu kimler için terk ettim o beni bırakmıyor!!

Sen beni öyle bir hale getirdin ki dostlarım bile güldü ama ben seni öyle bir hale getireceğim ki düşmanların bile ağlayacak!

Bizim aşkımız istanbul kadar büyük, berlin kadar anlamlı, ağrı kadar yıkılmaz, paris kadar çekici, izmir kadar vazgeçilmez. Aşk dediğin bizim gibi olmalı.

gelme bana canın saolsun dönme bana yolun açık olsun ben şimdi başka ellerdeim buda sana kapak olsunnn!!!

HéRKés Kéndini AR†iS† saniOr.Ama ßiLmiOrLArqi Yöné†mén ßénim.isDéDiqimé RoL wéRiRim isDéDiqimé YoL!.. .

SözLerin Büyük Yüreqin Kûcûk YanLi$Larin Cok DoqruLarin Yok Kendine qöre $anSLisin Fakat Bana qöre ZavaLLisin !

Ne çok öğrndi bu gönüL ne çok söndü, ne çok yandı.. Her defasnda bu SoN sndı ama aLdndı.. ßu gönüL uyandı, bu sabah yndn b$Ldı..!

Varlığımda Kıymetimi Bilmeyenleri, Yokluğumla Terbiye Ederim..!!!!

Kişisel ileti yok. Kişisel sorun var."

♥ Dokuz kere sev, onuncu olayim, Gercekten sev, sonuncu olayim.

BaNa KiSa BiR SeY SöYlE AnLaMlI OlSuN

Aşk ilk okulda komedi, orta okulda trajedi, lisede dram imam hatipte haram.

mSN açmıyorsun sen beni sevmiyorsun bye deyip kaçıyosun sen kendini ne zannediosun???

Things I loved before, are now for saLe..
(önceden sevdiğim hersey şimdi satılık..)

You're too important for anyone.
(Sen birisi için çok önemlisin)

i will not be drowned by your thoughtless screaming
(senin düşüncesiz çığlıkların arasında boğulmayacağım)

DOĞUŞTAN ÇARESİ OLMAYAN BİR HASTALIĞIM VAR HER GÖRDÜĞÜMÜ İNSAN ZANNEDİYORUM

UMUTLARIN BİTTİĞİ YERİM,AŞKI İÇİME GÖMERİM,AYAKTA DURMAYA HALİM YOK,YİNE DE KOŞABİLİRİM..

Burlarada Senden Çok Bir Görsen AnLarsın..Oralarda Benden Yok Bir Düşünsen Anlarsın !!

Ya sözlerin aklımda, yada aklım adında. Ya hayalin karşımda, yada sesin kulağımda. Ya ben çıldırıyorum, yada çok özlüyorum. Ya özlemek çok güzel, yada özlenen çok özel....

ben seni senelerce severdim sen beni bi gün sevsen ben sana senelerce bakardım sen bana bi gün baksan ben sana hayatımı adardım gerçek olsan ........!!!!!!

sevmiştim seni tüm hayallerimle tüm gerçeklerimle işte bu demiştim aşk bu... sende demişsin saf bu

Hayatta iki kişi tanıdım.Birisi rüyalar kadar uzak sen, diğeri sevgililer kadar yakın ben.Hayatta iki kişi tanıdım .Birisi asla benim olmayacak sen, diğeri senden başkasıyla olmayacak ben

..вїя đΰ$'τΰм..кıяıŁđıм.. вΦ$vєяѕэиє ќїмїи чмячиđάγıм...

[ мυтℓυℓυк вιℓє α¢ı νєяιуσя ; çüикü ѕσиυ ναя вιℓιуσяυм ]

๑ஐ๑((-_-))loveஐ๑Уąģ쵴Ļµ کǿќêĶĻąŕđá HêЧąţĮмĮ λгıЧǿŗųм..
๑ஐ๑((-_-))ஐ๑love
,
bazeN soNLar başLaNqıçtıR kaçışLarsa kurtuLuş...geRide kaLaNLarı çöP die aTmışım beN KöpeK oLan Buyursun KarışTırsın !

HADİ BEN KÜÇÜKKEN MIKNATIS YUTTUM BİLİNÇSİZCE...
MİLLET BİR PARÇA DEMİR YUTMUŞ;
GELEN YAPIŞIYOR, GİDEN YAPIŞIYOR!

Bazı insanlar vardır, sevgiye layıktır… Bazı insanlar vardır, sevginin en yücesini versen de aşağılıktır…

Her seçiş bir vazgeçiştir her vazgeçiş ise bir kaybediştir

KaLbİ oLmAyAnLaR KaLp KıRıYo CaNıMı En çOk bU yAkIyOoO'

Seni ne kadar seviyorum biliyor musun? Söz verip de tutmadığın günler kadar, beni beklettiğin saniyeler kadar.
Düşünüyorumda, düşüncelerin en güzeli senin beni düşünüp düşünmediğini düşünürken beni düşündüğünü düşünmem olsa gerek.

Yüreğini incitmelerine izin verme ne sıcaklığını yitir nede sevgini hayatta tek korkun unutmak olsun seni unutana yazıklar olsun!!!

Zorla güzellik Estetik Ameliyatla olur.

Ben deli bir aşık elimde çatal kaşık yedim bitirdim aşkı sana kaldı bulaşık

Eskiden kibirliydim; artık kusursuzum

Erkekler park yeri gibidir. İyilerin hepsi kapılmıştır

Hiç bir ön yargım yok. Bütün insanlardan nefret ediyorum, o kadar...

♥ SIZE YAPILMASINI ISTEMEDIGINIZ SEYI BASKALARINA YAPIN...COK EĞLENCELİ OLUYOR

Zaman herşeyi çözer şu beklemek olmasA

Vé PaRçaLaNDı CaMdaN HaYaLLériM..UçMaYa Aç ßir Ku$uN KıRıK KaNatLaRıNDa KaLDı ßiZé AiT ÖzGürLükLériM..!

Alemin Derdi oLmusum demekki zamanında ii koymuşum .. !

**ѕαкıη üzмєѕιη ѕєηι кαяşıℓıкѕız ѕєνqιℓєя, вαqяıηα тαş вαѕαяѕıη α¢ıℓαя вιяqüη ∂ιηєя. gι∂єη qιтѕιη αℓ∂ıямα уαηqıηℓαя∂α ѕöηєя.. ѕαкıη ∂öηüρ вαкмα αя∂ıηα кяaliçe'ℓeя öη∂єn qι∂єя..

** нαкѕızℓığα gєℓємєм... нαтıя, göηüℓ ∂ιηℓємєм babamın kızıyım вєη кυяşυη уєяιм ℓαƒ уємєм…

DéTayLAr AynaDir Fark'i YansiTir .. KraLLar iz BiRakir SoyTariLAr KisKanir .. SaLLanirSaDa YiKiLmaz TahTim

★Ya$Lanarak DeğiL Ya$ayarak Tecrüße KazanıLır ... Zaman İnsanLarı DeğiL ArmutLarı Olgunlastırır...

ŞıMARıĞıM, UYsaLıM, İsTeYince LaF SoKarıM, cok HAssAs ve ALıNGaNıM ÇöZeMeZsiN BeNi, BeN ZoR oLanLarDaNıM.!!

KopyaLa Tarzımı Yapı$tır Hayatına

DünyaDa üÇ $éy biR daHa qéri dönméZ.. 1.söyLénén söZ 2.qéçen zaMan 3.ßénN...

MasaLın Kötü Şirinesi...

Mis kokuLu чaLanLarın
duş vakti geLdi
ama
evde suLar kesik !

Hayattaki 6 Kural
İnan! ...Ama yalnızca bildiğin gerçeklere.
Güven! ...Ama yalnızca içinde bağladıklarına.
Sev! ...Ama yalnızca hak edenleri.
Paylaş! ...Ama yalnızca değerini bilenlerle.
Çalış! ...Ama yalnızca doğruluk yolunda.
Yaşa! ...Ama sakın ölümü aklından çıkarma

Herkes Aynıyken
Biz Farklıydık
Şimdi Herkes
Fark Peşinde
ßiz Yine
Aynıyız

SéN Kéndi ŞéRéFini 3
Kurusa SaTaCak KAdar
BaSitSéN BéN ''O''
ŞéRéfini SAtin aLaCak Kadar BüYüğüm..

| ya bir yoL buL, ya bir yoL aç ya da yoLdan çekiL... |

- SeN BeNi TeRK eDeCeK KaDaR aDiSeN,,
BeNDe SeNi uNuTaCaK KaDaR YuReKSiZiM,,,

ßoştur Dünya ßoştur ... ALdırmazsan Herşey Hoştur

Cimbomlu Olmak Ayip Değil Yeterki çaktirma

Atam Izindeyiz Biz De Fenerbahçeliyiz

Feneri Seven Tarih Yaziyo Beşiktaşi Seven Lanet Ediyo Cimbomu Seven Yurtdişina Kaçio:d

boş KoNuşaNa söLüceq sözüM boş iNsaNa haRcıycaqh zamaNım yoqhhh bNm.

ŞşşşTTttt!!! HayaT Seni Her ŞekiLde Yaşarım FaRK eTMez !!!!

[ . . . DeLi GömLeği GiydirdiLer Dü$Lerime . . ! ]
_-hilary-_
Moderatör
Moderatör
_-hilary-_

Msn Nickleri Empty
MesajKonu: Geri: Msn Nickleri   Msn Nickleri Icon_minitimeC.tesi Mart 29, 2008 2:32 pm

sağol çok güzeller
http://hilaryduff.my-free-forum.com

Msn Nickleri
1 sayfadaki 1 sayfası